Twoja przegl darka nie obs uguje ramek. Przejd na adres http www.republika.plszkolastronie1257.

OVERVIEW

The domain szkolastronie.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the superior).

SZKOLASTRONIE.PL TRAFFIC

The domain szkolastronie.pl is seeing a fluctuation quantities of traffic throughout the the year.
Traffic for szkolastronie.pl

Traffic ranking (by month) for szkolastronie.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolastronie.pl

LINKS TO SZKOLASTRONIE.PL

WHAT DOES SZKOLASTRONIE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolastronie.pl Mobile Screenshot of szkolastronie.pl Tablet Screenshot of szkolastronie.pl

SZKOLASTRONIE.PL SERVER

We diagnosed that a lone page on szkolastronie.pl took six hundred and seventy-two milliseconds to download. We could not discover a SSL certificate, so therefore our parsers consider this site not secure.
85.128.134.242

We observed that this domain is employing the nginx/1.0.6 server.

szkolastronie.pl

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain states the following, "Twoja przegl darka nie obs uguje ramek." I observed that the web page also said " Przejd na adres http www."

SEE OTHER WEB SITES

szkolnastrona - Szkoła Podstawowa w Stróży - Strona główna -

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w twojej szkole - zapisz się na naszą listę mailingową. Kampania społeczna Rzecznika Praw Dziecka REAGUJ.

Aktualności

4 i 19 czerwca 2015r. spotkały się absolwentki naszej szkoły, aby jak za dawnych czasów pograć w piłkę ręczną. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Część artystyczną rozpoczęła się od pięknie zatańczonego poloneza. Z okazji Dni Tłuszcza w dniu 12 czerwca 2015r. został przeprowadzony czwórbój lekkoatletyczny szkół podstawowych. Ogłoszenie o naborze na wolne stanowiska pracy.

Szkoła Suzuki w Tychach uczymy gry na skrzypcach metodą Suzuki

Uczymy gry na skrzypcach metodą Suzuki. Metoda Suzuki w Polsce i na świecie. Nowości na temat Szkoły Suzuki zamieszczone w sieci. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami, które na temat Metody Suzuki oraz Szkoły Suzuki w Tychach zostały umieszczone w ostatnim czasie w sieci. Serdecznie dziękujemy firmom i instytucjom, które pomogły nam zorganizować XV Tyskie Dni Suzuki. Naklejki na ścianę, Dekoracje.

GAMBIT Profesjonalna Szkoła Szachowa

Lut, 14, 2015. W dniu 21 lutego Szkoła Szachowa Gambit zorganizowała turniej szachowy dla dzieci. W zawodach można było zdobyć V i IV kategorię. W zawodach dość szczęśliwie zwyciężył Jan Filipiak 6,5pkt przed Adamem Filipiakiem. Podium uzupełnił Norbert Kapela, który wypełnił normę na IV kategorię. Jan Filipiak z brązowym medalem Mistrzostw Torunia! Sty, 20, 2015. Wrz, 17, 2014.

Szczenurze - Szkoła Podstawowa

Zapraszamy do udziału w obchodach Dni Gminy Wicko. Wszystkie dzieci, które chciałyby wziąć udział powinny być przebrane w stroje bajkowe, kolorowe. Po raz 17 zorganizowaliśmy Gminne Biegi Krasnali. Rywalizacja odbywała się w sześciu kategoriach wiekowych osobno dla dziewcząt i chłopców.